Bastion A-66


Konstrukcja

Drzwi Bastion A-66 to jeszcze jeden wariant drzwi wewnętrznych wejściowych do mieszkań z aluminiowymi listewkami. W tym modelu zainstalowano tylko trzy poziome listewki - dzięki czemu drzwi zachowują minimalistyczny charakter. Jednocześnie listewki szczególnie efektownie wyglądają na tle ciemnych oklein (pełna paleta oraz próbki znajdują się poniżej).

Drzwi są tak skonstruowane, aby jak najlepiej i jak najdłużej służyły naszym Klientom. Ich rama produkowana jest z wytrzymałego drewna iglastego, wzmocniliśmy ją ponadto aluminiowym profilem. Środek skrzydła wypełniamy płytą dźwiękochłonną, która zatrzyma hałas o natężeniu dochodzącym do 32 dB, co potwierdzają niezależne testy. Drzwi wyposażane są także we frezowaną płytę MDF o grubości 6 mm oraz oklejane okleiną o grubości 0,35 mm. Aby zwiększyć wytrzymałość okleiny i estetykę stosujemy technologię nakładania bez łączenia na krawędziach przylgi.

Drzwi należą do 3 klasy wg normy PN-EN 1192:2001, co oznacza, że mogą być stosowane nawet w ciężkich warunkach.

Wyposażenie

Do modelu Bastion A-66 dołączamy komplet dodatków:

  • dwa zamki: górny i dolny,
  • trzy bolce antywyważeniowe,
  • uszczelka,
  • próg z aluminiowymi nakładkami oraz wizjer,
  • zawiasy z wkładką tytanową umożliwiające dopasowanie drzwi w trzech płaszczyznach,
  • ościeżnica w jednej z kilku wersji (do wyboru).

Zwracamy uwagę, że drzwi mogą Państwo zamówić w wersji dwukolorowej: innej od strony mieszkania i innej od strony klatki.

W przypadku zakupu kompletu z okuciami dostarczymy Państwu zmontowany zestaw, co pozwoli uniknąć problemów przy montażu.

NASI PARTNERZY