Bastion K-57


Model Bastion K-57 to kolejna propozycja wśród modeli kreatywnych wzbogaconych dużymi owalnymi tłoczeniami. To bez wątpienia oferta dla ludzi z wyobraźnią, lubiących eksperymenty i nie godzących się na szarzyznę.

Za dobrym wyglądem kryją się drzwi zaprojektowane z myślą o długich latach pracy. Rama modelu tworzona jest z drewna iglastego klejonego warstwowo - sprzyja to sztywności konstrukcji. Wnętrze wypełniamy dźwiękochłonną płytą zapewniającą aż 32 dB izolacji akustycznej. Wierzch to 6-mm frezowana płyta MDF oraz wysokiej jakości okleina o grubości 0,35 mm. W celu zwiększenia estetyki i trwałości zastosowaliśmy unikalną technologię okleinowania bez łączenia na krawędziach przylgi. Drzwi te mogą być użytkowane nawet w trudnych warunkach.

Wyposażenie

Oprócz skrzydła i wybranej ościeżnicy otrzymają Państwo także:

  • szerokokątny wizjer,
  • próg z aluminiowymi nakładkami, wykonany z drewna,
  • wysokiej jakości uszczelki poprowadzone wokół skrzydła i ościeżnicy,
  • dwa niezależne zamki i trzy bolce antywyważeniowe.

Zwracamy Państwa uwagę na możliwość nabycia drzwi Bastion w wersji z dwukolorowym skrzydłem. Oznacza to, że jedna jego strona może być dopasowana do kolorystyki i charakteru mieszkania, druga - do klatki. Nabywając drzwi Bastion K-57 z okuciami, oprócz standardowego wyposażenia, dostają Państwo też klamkę i rozetę Mati, wkładkę oraz wkładkę z gałką.

Drzwi dostarczamy w już zmontowanym komplecie!

NASI PARTNERZY