Bastion N-05


Materiał, z jakiego wykonano ramę drzwi modelu Bastion N-05, to solidne drewno iglaste. Środek ramy wypełniono płytą wiórową, natomiast wierzch oklejono pokrytą folią dekoracyjną PVC o grubości 0,35 mm frezowaną płytą MDF.

Drzwi dostępne są w wielu unikatowych kolorach, których różnorodność sprawia, że bez problemu dopasować je można do każdego wnętrza.

Aby zwiększyć estetykę i trwałość drzwi zastosowaliśmy unikalną technologię okleinowania powierzchni bez łączenia na krawędziach przylgi. Dzięki niej nie ma możliwości przypadkowego uszkodzenia okleiny.

Model Bastion N-05 jest ozdobiony subtelnym wyżłobieniem na środku drzwi, składającym się z rombu i trzech pionowych linii. Nadaje to drzwiom eleganckiego wyglądu i łamie ich prostotę.

Wyposażenie

Drzwi wyposażone są w drewniany próg z aluminiowymi nakładkami i uszczelką, wizjer, uszczelką wokół ościeżnicy i skrzydła, trzy zawiasy z wkładką tytanową dające możliwość regulowania w trzech płaszczyznach, bolce antywyważeniowe w ilości trzech sztuk, dwa niezależne zamki.

Istnieje możliwość zastosowania opasek wykańczających.

NASI PARTNERZY