Bastion S-91


Model Bastion S-91 to propozycja dla tradycjonalistów. Proste drzwi, których skrzydło pokrywają skromne tłoczenia spodoba się tym, którzy szukają dopełnienia przede wszystkim klasycznych mieszkań. Oszczędziliśmy im jakichkolwiek innych ozdób, natomiast oferujemy bogatą paletę kolorów - to dzięki nim skrzydło w pełni wpisze się we wnętrze.

Drzwi te posiadają solidną konstrukcję. Ich skrzydło jest zrobione z drewna iglastego. W środku umieszczona jest płyta wiórowa, która odpowiada za sztywność i eliminuje wypaczanie pod wpływem pracy i warunków. Na zewnątrz umieszczamy płytę MDF frezowaną. Jest ona oklejona okleiną nakładaną w technologii bezprzylgowej, dzięki której drzwi wyglądają perfekcyjnie i są odporne na przypadkowe zadrapania. O wysokiej jakości drzwi Bastion świadczą certyfikaty i normy - między innymi ta dotycząca izolacji akustycznej na poziomie aż 32 dB.

Wyposażenie

W skład kompletu wchodzą: wysokiej jakości, trwały aluminiowy próg w kolorze skrzydła (wraz z nakładkami z aluminium, które zabezpieczają go przed uszkodzeniami) - wyposażamy go także w uszczelkę. Są także dwa zamki, trzy bolce antywyważeniowe oraz trzy zawiasy i wizjer szerokokątny.

Nabywają Państwo zakup drzwi wraz z jedną z dedykowanych im ościeżnic - w jej wyborze mogą pomóc sprzedawcy. Dla drzwi przygotowaliśmy dostępny za dopłatą zestaw okuć - są one specjalnie dopasowane do drzwi Bastion i szczególnie je polecamy. To sprawdzone okucia, z których są zadowoleni nasi dotychczasowi Klienci. W tabeli dopłat poniżej znajdą Państwo inne usługi i akcesoria - zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Istnieje możliwość zastosowania opasek wykańczających.

UWAGA: Drzwi Bastion z serii Klasyczne dostępne są tylko w szerokości „80”. Nie jest możliwe zainstalowanie w nich zamka listwowego.

NASI PARTNERZY